У США в’язні худнуть з допомогою велогенераторів Автор: Lesly · Опубліковано: 12.04.2010 14:17 · Розділ: Цікаві факти

Американських ув'язнених, що страждають зайвою вагою, керівництво міської в'язниці Фінікса (штат Арізона) заохочують тренуватися на велотренажерах. За це вони отримують можливість переглядати улюблені телепрограми.

Справа в тому, що велотренажери перетворюють механічну енергію в електричну, і щоб подивитися телевізор, ув’язнені змушені крутити педалі. Тюремні тренажери здатні генерувати електричну напругу потужністю 12 вольт. Одна година занять на велотренажері забезпечує годинний перегляд телепрограм. А якщо тренуватися перешкоджають лінощі, то і телевізора не буде.

Щоб побороти ожиріння, американці вирішили поєднати корисне з приємним. Фото взято з сайту foodmall.org
Щоб побороти ожиріння, американці вирішили поєднати корисне з приємним. Фото взято з сайту foodmall.org

Шериф округу, де розміщується експериментальна в’язниця, Джо Арпа дуже задоволений своєю раціоналізаторської ідеєю. Адже ув'язнені ведуть активний спосіб життя, втрачають зайві кілограми і одночасно проходять трудотерапію.

За його словами, спочатку злочинців з надмірною вагою заохочували займатися оздоровчою ходьбою у дворі в’язниці, а вже потім виникла ідея сконструювати "велогенератор".

Треба сказати, що всі переваги цієї ідеї зразу ж оцінили жінки, за участі яких проводилося випробування нової методики спалювання зайвих калорій. Натомість чоловіки вважають за краще не обтяжувати себе додатковим навантаженням заради перегляду телевізора.

Нещодавно американські дослідники з’ясували, що набору зайвих кілограмів в першу чергу сприяє пасивний спосіб життя, зокрема звичка годинами переглядати телепрограми, неконтрольовано поглинаючи при цьому величезну кількість різноманітних закусок.

Джерело: mail.ru


Інші новини розділу