Якою повинна бути ідеальна дружина? Автор: Lesly · Опубліковано: 12.04.2010 13:12 · Розділ: Суспільство

З плином часу змінюються соціальні стандарти та життєві цінності і з ними змінюється уявлення про відносини в сім’ї. Дослідники вирішили з’ясувати, якою на думку сучасних чоловіків повинна бути ідеальна дружина сьогодні.

В ході роботи було встановлено, що сьогодні чоловікам вже не до вподоби жінки, які мовчки погоджуються із думкою чоловіків, на відміну від представників сильної статі, які створювали сім’ї півстоліття тому. Однак, як і раніше шлях до серця чоловіка пролягає через шлунок: сильна стать при виборі супутниці життя здебільшого віддає перевагу жінкам, які вміють гарно готувати, незважаючи на те, що роль жінки в першу чергу як домогосподарки за останні 50 років зазнала істотних змін.

Сьогодні чоловіки віддають перевагу освіченим жінкам, які вміють відстоювати свою думку. Фото взято з сайту frontdoor.com
Сьогодні чоловіки віддають перевагу освіченим жінкам, які вміють відстоювати свою думку. Фото взято з сайту frontdoor.com

Крім того, дві треті респондентів чоловічої статі повідомили, що їм до вподоби жінки, які знають математику - 69% учасників опитування хотіли б, щоб веденням сімейного бюджету займалася дружина.

Цікаво те, що результати опитування, проведеного соціологічною компанією ICM за участю 2309 представників обох статей, засвідчили, що уявлення жінок про очікування партнерів суттєво відрізняються від реальних побажань чоловіків.

Так, наприклад, 72% респонденток переконані, що чоловіки ненавидять, коли їх "тягають" по магазинах, натомість 63% чоловіків заявили, що їхнє відношення до шопінгу абсолютно нейтральне. 65% дам вважають, що їхні партнери прагнуть перекласти всю домашню роботу на плечі дружини, тоді як близько 75% чоловіків стверджують, що обов'язки слід ділити порівну.

Джерело: moscow-info.org


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.