Шотландських їжаків змусили сісти на дієту Автор: Lesly · Опубліковано: 09.04.2010 14:27 · Розділ: Природа

Працівники центру порятунку тварин у Шотландії вирішили посадити місцевих їжаків на дієту, оскільки вони стали надто товсті, щоб згортатися в клубочок, а отже і захищатися від нападів хижаків.

Рятувальники тварин дали їм притулок на всю зиму, де вони були змушені дотримуватися дієти, щоб скинути зайву вагу, перш ніж знову повернутися в дику природу. Причиною набору ваги стали безпечні умови проживання в притулку та доступність їжі. "Їжаки були передані під нашу опіку в грудні минулого року, а вже наприкінці січня з'явилися перші ознаки набору зайвих грамів", - розповідає керівник центру Колін Седон.

Коли їжаки стають дуже товстими, то не можуть згортатися в маленьку щільну кулю, що робить їх вкрай уразливими для хижаків
Коли їжаки стають дуже товстими, то не можуть згортатися в маленьку щільну кулю, що робить їх вкрай уразливими для хижаків

Даючи інтерв’ю представникам преси Седон пояснює: "Їжачки повинні мати запас жиру, йдучи на зимівлю, але коли вони стають дуже товстими, то вже не можуть згортатися в маленьку щільну кулю, що робить їх вкрай уразливими для хижаків, таких як борсуки і лисиці ".

Як тільки проблему було виявлено, тварин посадили на дієту і вже до квітня вони схудли настільки, щоб повернутися в лоно природи. Їх випустили на волю в Пітлохрі – невеличкому містечку в центральній Шотландії на березі річки Тамел.

Джерело: mignews.com


Інші новини розділу