Чому чоловіки бояться штампу в паспорті? Автор: Lesly · Опубліковано: 09.04.2010 08:57 · Розділ: Суспільство

Провівши масштабне дослідження, психологи констатували існування суспільного явища, яке отримало назву інтимофобія. Цим терміном науковці описують людей, як чоловіків так і жінок, які уникають тривалих близьких стосунків.

Серед чоловіків було виділено 6 категорій, які описують причини, через які чоловіки відмовляються вступати в подружні відносини. Так, було встановлено, що не спішать зв’язувати себе подружніми узами чоловіки, які "перебувають в постійному пошуку", "вічно страждаючі", "вічно молоді", "ловеласи", "казанови" та "вороже настроєні по відношенню до жінок".

Як тільки вдасться викорінити егоїзм, чоловіки перестануть боятися відповідальності і зможуть побачити в жінці не тягар, а незамінну половинку для повноцінного життя. Фото взято з сайту flickr.com
Як тільки вдасться викорінити егоїзм, чоловіки перестануть боятися відповідальності і зможуть побачити в жінці не тягар, а незамінну половинку для повноцінного життя. Фото взято з сайту flickr.com

Треба сказати, що ще півстоліття назад самотній холостяк виглядав би білою вороною, оскільки тоді чоловіки зазвичай створювали сім'ї. Однак, всі перераховані категорії існували не одне століття тому, хоча не в таких кількостях як це ми бачимо сьогодні.

А причиною інтимофобії психологи називають егоїзм, що значно зріс за останні десятиліття; від надмірного самолюбства сьогодні страждає не тільки сильна половина людства, але й слабка.

Сьогодні людство не бажає нічого терпіти, йти на компроміси, обдаровувати своєю увагою й теплом іншу людину. Все це руйнує суспільство зсередини. Фахівці переконують, що як тільки вдасться викорінити егоїзм, чоловіки перестануть боятися відповідальності і зможуть побачити в жінці не тягар, а незамінну половинку для повноцінного життя.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.