Рослинна їжа не здатна попередити виникнення раку Автор: Lesly · Опубліковано: 08.04.2010 11:27 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені стверджують, що споживання великої кількості фруктів і овочів, які вважаються найбільш здоровою їжею, не здатне захистити від розвитку ракових захворювань, хоча раніше стверджувалося протилежне. Однак, не варто відкидати рослинна їжу - вона позитивно впливає на загальний стан здоров’я в цілому.

Американські дослідники із Медичного центру Гори Сінай узагальнили висновки досліджень, що проводилися в десяти європейських країнах за період восьми років за участю більш ніж 470 тисяч осіб. За період з 1992 по 2000 рік у понад 30 тисяч з них були виявлені ракові захворювання.

Незважаючи на те, що фрукти і овочі вважаються найбільш здоровою їжею, вони не здатні захистити від раку. Фото взято з сайту compulenta.ru
Незважаючи на те, що фрукти і овочі вважаються найбільш здоровою їжею, вони не здатні захистити від раку. Фото взято з сайту compulenta.ru

Такі результати дозволили зробити висновки про те, що овочі та фрукти здатні забезпечували лиш незначний захист від онкологічних захворювань. Зокрема, ризик виникнення раку знижувався всього на 3% при збільшенні споживання рослинної їжі на 200 грамів в день.

Треба сказати, що в людей, які зловживали спиртним та курили, захисний вплив рослинної їжі був значно вищим, однак тільки по відношенню до тих видів раку, виникнення яких пов’язане з алкоголем і курінням.

У 1990 році Всесвітня організація охорони здоров'я, щоб уникнути раку та інших захворювань, рекомендувала щодня вживати як мінімум по п'ять порцій овочевих та фруктових страв. За даними експертів, нестача в раціоні рослинної їжі призводить до виникнення 19% випадків раку шлунково-кишкового тракту, 31% випадків ішемічної хвороби серця і 11% - інсульту.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.