Морська риба здатна сповільнити процеси старіння Автор: Lesly · Опубліковано: 07.04.2010 11:07 · Розділ: Краса і здоров'я

Поки вчені невтомно трудяться над питаннями продовження молодості, простим смертним доводиться користуватися підручними засобами, як наприклад, морська риба, що на думку американських фахівців здатна вповільнити процеси старіння.

Такі властивості риби пояснюються високим вмістом в цьому продукті жирних кислот, що збільшують тривалість життя теломер – маленьких ділянок на кінчиках хромосом, що відповідають за біологічне старіння.

Морська риба здатна вповільнити процеси старіння. Фото взято з сайту wine-scamp.com
Морська риба здатна вповільнити процеси старіння. Фото взято з сайту wine-scamp.com

Як відомо, теломери в нашому організмі зазнають постійного поділу, а досягши певної мінімальної довжини, перестають ділитися і, старіючи, вмирають. Саме тому в людей з роками шкіра втрачає пружність, починають з’являтися зморшки.

Достатня кількість жирних кислот омега-3 здатна сповільнити процес старіння теломер, а отже і продовжити молодість людини. Найбільше жирних кислот містить лосось, сардина та скумбрія.

Джерело: zdorov.findfox.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.