Кримські рятувальники просять реєструватися туристів на травневі свята Автор: Вікторія · Опубліковано: 27.04.2009 15:15 · Розділ: Суспільство

Міністерство з питань надзвичайних ситуацій закликає туристичні групи, які їдуть до Криму на травневі свята, зареєструватися у гірських пошуково-рятувальних підрозділах.

Як повідомили в кримському управлінні МНС, працівники спеціалізованих служб ознайомлять туристів з особливостями місцевості і дадуть метеозведення. "На півострові часто бувають зсуви, обвали, селеві потоки та багато інших непередбачених надзвичайних ситуацій", - підкреслили в МНС.

Реєстрація туристів - безкоштовна. Зокрема, можна зареєструватися в штабі Кримського гірського пошуково-рятувального загону МНС України.

Рятувальники закликають туристів дотримуватися правил поведінки у гірській місцевості. Якщо відпочиваючі заблукали в лісі чи горах, необхідно телефонувати за номером 101. "Постарайтеся описати оперативному черговому, де ви перебуваєте, чи потрібна медична допомога. Обов'язково продиктуйте кілька номерів мобільних телефонів, які є в групі. З вами зв'яжуться рятувальники", - говорять бійці МНС.

Фото взято з сайту 7chudes.in.ua
Фото взято з сайту 7chudes.in.ua

У пожежонебезпечний період рух туристичних та екскурсійних груп дозволяється тільки під керівництвом екскурсоводів або інструкторів з туризму, що пройшли спецінструктаж з правил пожежної безпеки в територіальних підрозділах кримського управління МНС.

Під час відпочинку поблизу водойм заборонено купатися у не призначених для цього місцях. Не можна купатися людям в нетверезому стані. Особливу увагу потрібно звернути на безпеку дітей.

Джерело korrespondent.net


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.