Чайний гриб поверне красу шкірі та волоссю Автор: Lesly · Опубліковано: 06.04.2010 15:43 · Розділ: Краса і здоров'я

Ефективність чайного гриба, що широко застосовується в народній медицині, в результаті численних дослідів, здобула наукове підтвердження. Як з’ясувалося, цей гриб має низку цілющих властивостей і здатен допомагати не тільки в боротьбі із зайвою вагою, але й вирішити низку косметологічних проблем.

Зокрема, фахівці стверджують, що чайний гриб є відмінним засобом для догляду за шкірою. Він здатен нормалізувати видільну функцію шкіри, помітно покращує її стан і навіть може розгладжувати ледь помітні зморшки. Варто зазначити, що дія цього продукту є в першу чергу лікувальною, а не косметичною.

Якщо використовувати настій чайного гриба із настоєм квітів лаванди і ромашки, то можна вилікувати таке малоприємне явище, як вугровий висип. Фото взято з сайту arborteas.com
Якщо використовувати настій чайного гриба із настоєм квітів лаванди і ромашки, то можна вилікувати таке малоприємне явище, як вугровий висип. Фото взято з сайту arborteas.com

Не меншу користь місячний настій гриба приносить в суміші з іншими травами. Наприклад, якщо використовувати його із настоєм квітів лаванди і ромашки, то можна вилікувати таке малоприємне явище, як вугровий висип. Цей засіб можна використовувати і для глибокого очищення шкіри обличчя та зони декольте.

А нещодавно було встановлено, що настій чайного гриба буде ефективним не тільки для обличчя, але й для шкіри. Як стверджують фахівці, це чудовий засіб для лікування такого захворювання як себорея, в народі більш відомого під назвою "лупа". Допоможе чайний гриб і при поширеному сьогодні випадінні волосся.

Згідно з висновками дослідників, чайний гриб може не тільки використовуватися замість інших дорогих препаратів, але й виявитися навіть більш ефективним, ніж популярні сьогодні медичні та косметичні засоби.

Джерело: navigator.az


Інші новини розділу

  • Комфортні покупки в інтернет-магазині

    Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

    В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


  • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

    Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

    Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


  • Здорова психіка: рецепт збереження

    Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

    У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


  • Прикраси розповідають про характер людини

    Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

    Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


  • Зимова депресія: чим заїсти

    Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

    Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.