В Австрії неповнолітнім заборонили відвідувати солярії Автор: Lesly · Опубліковано: 06.04.2010 14:39 · Розділ: Події у світі

Австрія стане наступною країною, де людям до 18 років буде заборонено користуватися послугами соляріїв, зважаючи на високу канцерогенність штучної засмаги. Постанова, яку одноголосно підтримав австрійський парламент, набуде чинності з 1 вересня цього року.

На заклади, що незважаючи на заборону надаватимуть неповнолітнім такі послуги, буде накладатися штраф у розмірі 2,9 тис. дол. США.

В молодих людей, які полюбляють засмагати в соляріях ризики виникнення смертельних форм раку шкіри збільшуються на 75%. Фото взято з сайту suvrettahouse.ch
В молодих людей, які полюбляють засмагати в соляріях ризики виникнення смертельних форм раку шкіри збільшуються на 75%. Фото взято з сайту suvrettahouse.ch

Причиною для впровадження таких заходів стали результати досліджень, в ході яких було встановлено, що в людей до 35 років, які полюбляють засмагати в соляріях ризики виникнення смертельних форм раку шкіри збільшуються на 75%. Зважаючи на це, все обладнання для штучної засмаги було віднесено до найважливіших факторів ризику виникнення онкозахворювань, поряд із такими чинниками як сигарети, миш'як, азбест, гірчичний газ, тощо.

За даними британських медиків, з того часу як у моду увійшов штучний загар, рак шкіри, що зазвичай вражав людей старших 75 років, "перекинувся" на двадцятирічних дівчат.

Подібні заборони вже діють у Німеччині та Франції, а в Бразилії з листопада 2009 року використання соляріїв в естетичних цілях повністю заборонено для всіх громадян без винятку.

Джерело: svodka.net


Інші новини розділу