В США різко збільшилася кількість людей, що визнали себе банкрутами Автор: Lesly · Опубліковано: 06.04.2010 13:33 · Розділ: Економіка

Федеральні органи влади США повідомляють про рекордну кількість американців, які змушені визнавати себе банкрутами внаслідок фінансових проблем. Так, з цього приводу тільки за останній місяць до американських судів надійшло майже 160 тисяч клопотань.

Громадяни країни домагаються від судів визнання їх фінансового краху, оскільки це дасть їм можливість отримати захист від кредиторів. За даними статистики, за останній місяць з аналогічними клопотаннями до служителів Феміди звернулося на 35% більше людей ніж за попередній місяць. Треба сказати, що лютневий показник виявився на 19% вищим від показників за жовтень минулого року, що на той момент були рекордними.

У випадку визнання неплатоспроможності боржники можуть домовлятися про реструктуризацію заборгованості і погашати її протягом 3-5 років. Фото взято з сайту bankruptcylitigationblog.com
У випадку визнання неплатоспроможності боржники можуть домовлятися про реструктуризацію заборгованості і погашати її протягом 3-5 років. Фото взято з сайту bankruptcylitigationblog.com

Право на захист від кредиторів передбачається 13-м розділом американського Кодексу про банкрутство. Положення цього закону дозволяють боржникам у випадку визнання неплатоспроможності домовлятися про реструктуризацію заборгованості і погашати її протягом 3-5 років, звісно, під наглядом федеральних судових органів.

Експерти стверджують, що в ситуації, що склалася, винні самі американці, які вже давно живуть у борг. За інформацією представників Федеральної резервної системи, що у США виконує функції національного банку, обсяг кредитів у порівнянні з рівнем 1960 року збільшився в 10 разів.

Джерело: vedomosti.ru


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.