Освічені жінки більше п'ють Автор: Lesly · Опубліковано: 06.04.2010 12:17 · Розділ: Наука

Британські вчені з’ясували, що жінки з вищою освітою п’ють більше ніж їхні менш освічені ровесниці. Зокрема, представниці прекрасної половини людства, які отримали ступінь бакалавра, з подвоєною ймовірністю будуть випивати щодня і з тією ж імовірністю зізнаватимуться, що мають проблеми з алкоголем.

В ході дослідження науковці аналізували життя тисяч 39-річних чоловіків і жінок, народжених в Об’єднаному Королівстві протягом одного тижня 1970 року. В результаті з’ясувалося, що у чоловіків подібна залежність набагато менш виражена ніж у жінок.

Учениці зсередніми або високими балами майже вдвічі більш схильні до щоденного вживання алкоголю в дорослому житті. Фото взято з сайту sciencedaily.com
Учениці зсередніми або високими балами майже вдвічі більш схильні до щоденного вживання алкоголю в дорослому житті. Фото взято з сайту sciencedaily.com

Цікаво і те, що за словами вчених, рівень споживання алкоголю жінкою можна спрогнозувати ще під час її навчання в школі. Так, учениці з "середніми" або "високими" балами майже вдвічі більш схильні до щоденного вживання алкоголю в дорослому житті. А пояснити таку закономірність зовсім не складно, стверджують дослідники Франческа Боргонові і Марія Хуерта.

Зокрема, переконують вчені, освічені жінки, як правило, пізніше народжують дітей, крім того, вони ведуть більш активне соціальне життя і працюють серед чоловіків, переймаючи від них культуру вживання спиртного.

Ще одним можливим поясненням такого правила може служити те, що освічені жінки в основному виросли в сім'ях середнього достатку і регулярно бачили як їхні батьки вживали алкоголь.

Джерело: k2kapital.com


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.