Британські супермаркети пропонують клієнтам білу полуницю Автор: Lesly · Опубліковано: 02.04.2010 14:29 · Розділ: Цікаві факти

Відома у Великобританії мережа супермаркетів "Уейтроуз", що вже не одноразово дивувала мешканців Туманного Альбіону харчовими дивами, зробила своїм клієнтам черговий сюрприз: на прилавках магазинів з’явилася біла полуниця зі смаком ананаса під назвою "пайнбері", що в перекладі означає "ананасова ягода".

Треба сказати, що пайнбері - не результат досліджень та експериментів спеціалістів генної інженерії: ягода з’явилася в результаті схрещування диких південноамериканських сортів полуниці ще у XVIII столітті. А до наших днів ці плоди, яким загрожувало знищення, дійшли завдяки зусиллям голландських фермерів, що почали їх вирощувати для продажу.

Пайнбері характеризується незвичним для таких ягід білим забарвленням та вираженим ароматом ананаса. Фото взято з сайту dailymail.co.uk
Пайнбері характеризується незвичним для таких ягід білим забарвленням та вираженим ароматом ананаса. Фото взято з сайту dailymail.co.uk

Незвичайна полуниця вирощується у скляних оранжереях, і будучи ще зеленою, нічим не відрізняється від звичайної, однак, в міру дозрівання, вона набуває білого забарвлення та вирізняється сильним ароматом ананаса.

Офіційний представник "Уетроуз" Ніка Бегот стверджує, що нова в раціоні харчування покупців ягода "чудово поєднується з йогуртом або морозивом". Зовсім скоро, переконана вона, пайнбері стане не менш популярною ніж інші плоди.

Протягом двох тижнів від початку продажу 125-грамова коробочка пайнбері буде продаватися за 2,99 фунтів стерлінгів (4,5 дол. США), потім ціна зросте ще на фунт.

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу