Винахідник з Австралії пропускає через себе напругу в 500 тисяч вольт Автор: Вікторія · Опубліковано: 27.04.2009 11:29 · Розділ: Цікаві факти

Австралієць Пітер Террен великий шанувальник відомого фізика Ніколя Тесла, який прославився своїми роботами по вивченню змінного струму. Один з його винаходів - електромагнітна котушка Тесла, яку і до цього дня використовують для створення штучних блискавок. Він нібито міг переміщати людей, створив перший в світі електромобіль і навіть вибух який приписують падінню Тунгуського метеорита.

Австралієць Террен всією геніальністю Тесла не володіє. Він зараз проживає в селі зовсім не тому, що обожнює природу і ненавидить великі міста. Просто він втомився від скарг сусідів, які постійно викликали поліцію, коли Террен проводить черговий експеримент.

Фото взято з сайту kp.ru
Фото взято з сайту kp.ru

У себе в гаражі він зібрав котушку Тесла та встановив на даху свого автомобіля. Вона абсолютно безпечна для життя, але авто своїми виблискувальними кільцями відлякує будь-якого викрадача.

Другий свій пристрій, але з меншою потужністю він встановив на своєму ноутбуку.

Фото взято з сайту kp.ru
Фото взято з сайту kp.ru

Террен став знаменитістю в Австралії. Кожні вихідні він влаштовує в себе у дворі шоу, на яке з'їжджаються люди з всієї країни. Нещодавно він відтворив елемент комп'ютерної гри Red Alert, по сюжету якої трансформатор Теслі взятий на озброєння військами Радянської армії, які по ворогах б'ють потужні електричні розряди. Террен навіть змайстрував собі костюм, в яких ходили радянські солдати, і почав на радість глядачам пускати ефектні блискавки. А пізніше він пропустив через себе електричний струм в 500 тисяч вольт.

Фото взято з сайту kp.ru
Фото взято з сайту kp.ru

До своїх електроспектаклів як асистентів він залучає дружину і двох синів. Як вони відносяться до такого захоплення - невідомо.

Джерело kp.ru


Інші новини розділу