Складено перелік найбільш мальовничих островів світу Автор: Lesly · Опубліковано: 02.04.2010 12:14 · Розділ: Цікаві факти

Острови, що належать Таїланду, Сполученим Штатам Америки та Норвегії потрапили в трійку найбільш мальовничих куточків нашої планети. Про це повідомили експерти, які вивчали популярні туристичні маршрути, по результатах чого було складено перелік з 10 найбільш красивих островів світу.

Лідером рейтингу стали таїландські острови Ко-Пі-Пі, що розмістилися в Андаманському морі, між остовом Пхукет та континентом, і належить до провінції Крабі, яка славиться як найкрасивіша частина Таїланду. Надзвичайної мальовничості місцевому пейзажу додають карстові утворення, які гармонійно поєднуються з білосніжними пляжами, затишними бухтами та кокосовими пальмами.

Фотографіями неземних пейзажів Ко-Пі-Пі захоплюються у всьому світі. Фото взято з сайту davestravelcorner.com
Фотографіями неземних пейзажів Ко-Пі-Пі захоплюються у всьому світі. Фото взято з сайту davestravelcorner.com

З наближенням вечірніх сутінків, сонце ховається за скелі, а хмари набувають неймовірного забарвлення. Найбільший острів цієї групи - Пі-Пі-Дон: це відмінне місце для дайвінгу, зважаючи його на високі та круті береги. Однак, більш відомий другий за величиною Пі-Пі-Лі: незважаючи на те, що острів заселений, він приваблює значно більше туристів.

Другу позицію посів острів Молокаї (США), що є п'ятим за величиною островом гавайського архіпелагу. Його довжина сягає 61 кілометра, а ширина - 16 кілометрів. Славиться острів своїм 40-кілометровим кораловим рифом, що є найбільшим у США.

Замикають трійку лідерів норвезькі острови Лофотен, які розкинулися вздовж міста Боде між Вестфьордом і Норвезьким морем. Сюди туристів ваблять мальовничі морські та гірські пейзажі. Крім того, архіпелаг вигідно вирізняється порівняно м’яким протягом року мікрокліматом.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу