В Калінінграді приготують дев’ятиметровий "оселедець під шубою" Автор: Lesly · Опубліковано: 02.04.2010 10:01 · Розділ: Цікаві факти

На "День оселедця", який жителі Калінінграда (РФ) відзначатимуть 10 квітня вже п’ятий рік поспіль, планується приготувати "оселедець під шубою" - салат з оселедця та овочів, яким частуватимуть всіх гостей святкування.

Оскільки скуштувати страву прийдуть безліч людей, то і її розміри повинні бути відповідними. Цього року "оселедець під шубою" буде 9 м завдовжки (що в двадцятеро перевищує реальні розміри риби) і важитиме майже 400 кг.

Найбільшийоселедець
Найбільшийоселедець

Як і минулого року, кулінарний шедевр готуватимуть просто в залі Музею Світового океану. Спеціально для цього буде запрошено кращих кухарів з ресторанів і кафе Калінінграда, перед якими постане завдання побити попередній рекорд. Попереднім досягненням став салат довжиною 7 м і вагою - 305 кг.

В урочистих заходах на честь оселедця - риби, промисловим відловом якої славиться Калінінградська область, приймуть участь городяни та гості міста.

Джерело: itar-tass.com


Інші новини розділу