Місто інків знову готове приймати відвідувачів Автор: Lesly · Опубліковано: 01.04.2010 13:26 · Розділ: Цікаві факти

Перу відкриває доступ туристам до своєї культурної пам’ятки - стародавнього міста інків Мачу-Пікчу. Про це повідомили в прес-службі міністерства зовнішньої торгівлі і туризму країни.

Екскурсії до легендарного міста були призупинені в січні, коли внаслідок зсувів, було пошкоджено єдину залізницю, що вела до Мачу-Пікчу. В результаті стихійного лиха 4 тисячі туристів виявилися заблокованими в давньому місті. Евакуація мандрівників тривала 5 діб; До рятувальної операції було залучено гелікоптери.

Гірське місто інків Мачу-Пікчу. Фото взято з сайту insidesocal.com
Гірське місто інків Мачу-Пікчу. Фото взято з сайту insidesocal.com

З 29 березня, після більш ніж двомісячних ремонтних робіт, залізницю оголошено відкритою. У прес-службі міністерства туризму повідомили, що "в результаті закриття Мачу-Пікчу доходи країни від туризму знизилися, за попередніми оцінками, майже вдвічі, і збитки склали близько 350-450 мільйонів доларів, хоча остаточні дані будуть наведені пізніше".

Піраміди є не тільки в Єгипті. Фото взято з сайту colorado.edu
Піраміди є не тільки в Єгипті. Фото взято з сайту colorado.edu

На відновлення мостів, доріг та будинків, які постраждав від незвичайно сильних дощів на початку року, урядовці Перу інвестували понад 22 мільйони доларів.

На сьогоднішній день Мачу-Пікчу зможе приймати до 1,5 тис. туристів щодня. Ця цифра збільшиться до попереднього показника як тільки будуть відновлені всі ділянки залізниці.

Джерело: vz.ru


Інші новини розділу