На пляжі Флориди знайшли алігатора з трьома лапами і одним оком Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.04.2009 18:26 · Розділ: Цікаві факти

На одному з пляжів американського штату Флорида був знайдений незвичайний півтораметровий алігатор з одним оком і трьома лапами.Помітила алігатора туристка з Індіани, Брук Реньє. Спочатку вона прийняла тварину за шматок колоди,але усвідомивши, що колода жива, вона негайно подзвонила в офіс шерифа. Прибулі поліцейські констатували, що це алігатор. Зловити його було не складно. Крокодила-мутанта помістили у вантажівку і навіть дали можливість намилуватися ним дітям.

Як алігатор потрапив на пляж, пояснити не може ніхто. Багатодітна сім'я з Чикаго, що відпочивала на пляжі, заявила, що це був кращий день за всю їх поїздку. "Ми ніколи не бачили нічого подібного", - заявила Джанет Уайт. П'ятеро її дітей цього дня отримали цікавий урок природознавства, де помічники шерифа докладно пояснили їм, чим алігатори відрізняються від звичайного крокодила.

Фото взято з сайту newsru.com
Фото взято з сайту newsru.com

Знайденого на пляжі алігатора відвезли в безпечне місце і випустили на волю, в умови природного місця існування цього виду крокодилів. Проте слід зазначити, що не всі зустрічі алігаторів з людьми у Флориді закінчуються мирно. Згідно з статистикою, в цьому штаті в результаті нападів рептилій загинули близько 20 чоловік.

Джерело newsru.com


Інші новини розділу