Бельгійці "виростили" зелений будинок Автор: Lesly · Опубліковано: 31.03.2010 18:31 · Розділ: Екологія

У Бельгії з’явився будинок, на будівництво якого було затрачено цілих вісім років. І справа аж ніяк не в його розмірах, і не в тому, що у власника раптом не вистачило коштів. Три стіни будинку повністю покриті зеленою рослинністю. Саме через цей не зовсім традиційний "облицювальний матеріал" будівництво тривало так довго. Фасад будівлі, повністю виконаний зі скла.

Три стіни незвичайного будинку Milly Film покриті рослинним килимом. Фото взято з сайту architecturenewsplus.com
Три стіни незвичайного будинку Milly Film покриті рослинним килимом. Фото взято з сайту architecturenewsplus.com

Цей багатофункціональний будинок, був зведений на замовлення кінематографіста і отримав назву Milly Film. Тут є просторий робочий офіс, затишна кухня, вітальня, спальня та п'ять кімнат для дітей, а також міністудія без якої собі не може уявити життя жоден поважаючий себе кіношник. Екзотичні рослини для декорування зовнішніх стін та інтер’єру будинку підбиралися відомим знавцем флори Патріком Бланом.

Треба сказати, що сьогодні рослинна тематика користується чималою популярністю серед дизайнерів та архітекторів. Яскравим свідченням цього служать побудовані на деревах будинок в Німеччині, офіс у США та готель у Швеції, а також офіси-теплиці в Японії.

Если вас интересуют способы создания экологически чистого дома с современными энергосберегающими технологиями, на сайте http://neoenerg.ru/ вы найдете много полезной информации, статьи и отзывы.

Джерело: oreanda.ru

Інші новини розділу