В малих кількостях шоколад корисний для здоров'я Автор: Lesly · Опубліковано: 31.03.2010 17:29 · Розділ: Краса і здоров'я

Люди, що споживають по половині плитки шоколаду в тиждень, мають нижчий кров'яний тиск. Більш того, у них на 39% знижений ризик серцевих нападів та інсультів. Про це свідчать результати восьмирічного дослідження проведеного за участю 19 тисяч чоловік, проведеного Німецьким інститутом харчування. Однак, надто захоплюватися шоколадом теж не можна, оскільки в ньому багато калорій і насичених жирів.

Учасників дослідження поділили на дві групи за кількістю щоденно споживаного шоколаду: перша група споживала всього на 6 грамів (що відповідає одній плиточці) шоколаду більше. За підсумками спостереження було встановлено, що в людей, які їли більше солодощів ризик виникнення серцевих нападів за час дослідження скоротився на 25%, а ймовірність інсульту скоротилася майже наполовину в порівнянні з тими, хто вживав шоколад у менших кількостях.

Вживання шоколаду в помірних кількостях сприяє зниженню кров’яного тиску і перешкоджає виникненню серцевих нападів та інсультів. Фото взято з сайту webdigest.ru
Вживання шоколаду в помірних кількостях сприяє зниженню кров’яного тиску і перешкоджає виникненню серцевих нападів та інсультів. Фото взято з сайту webdigest.ru

Однак, фахівці застерігають, що вживаючи шоколад, слід стежити, щоб через нього не збільшувалася добове споживання калорій і не зменшувалася кількість здорової їжі в раціоні. Адже цей продукт здатний запобігати серцевим недугам, тільки якщо він вживається замість іншої калорійної їжі, не сприяючи набору зайвої ваги.

Корисний вплив шоколаду на організм людини науковці пояснюють дією флавоноїдів, що у великих кількостях містяться в какао. Отже, чим більше в плитці какао, тим корисніший цей продукт.

А минулого тижня співробітники Імперського коледжу Лондона, що у Великобританії, назвали шоколад суперпродуктом. За їхніми даними, він здатен придушувати постійний кашель, захищати шкіру від ультрафіолетового випромінювання та покращувати стан серцево-судинної системи. Крім того, теобромін, що міститься в шоколаді благотворно впливає на нервову систему, а фенілетиламін піднімає настрій.

Джерело: webdigest.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.