В'язниця за жест Автор: Andriy · Опубліковано: 31.03.2010 12:04 · Розділ: Цікаві факти

Уважніше обирайте жести будучи на відпочинку за кордоном. Фото взято з сайту vokrugsveta.ru
Уважніше обирайте жести будучи на відпочинку за кордоном. Фото взято з сайту vokrugsveta.ru

Суд Дубаїв, ОАЕ, може засудити підданого Великобританії до шести місяців тюремного ув'язнення за образу іракця. Поліція заарештувала 56-річного Саймона Ендрюса за підозрою в публічному скоєнні непристойної дії, після надходження скарги від громадянина Іраку, студента дубайського авіаційного вузу.

18-річний Махмуд Рашид поскаржився в поліцію на те, що Ендрюс показав йому непристойний жест (піднятий середній палець). У серпні минулого року британець був заарештований. До суду йому було заборонено покидати ОАЕ.

Судове засідання відкладалося, оскільки Рашид не являвся до суду для надання свідчень. Саймон Ендрюс заявив у суді, що вважає себе невинним, оскільки ніколи не показував іракцю непристойних жестів, так що Махмуд Рашид просто звів на нього наклеп. Наступне судове засідання призначене на 4 квітня. Якщо провина Ендрюса буде визнана, йому доведеться відсидіти півроку у в'язниці, після чого він буде депортований з країни.

Про суворі звичаї в Дубаї відомо досить багато. Влітку 2008 року в кримінальний кодекс ОАЕ були внесені зміни, які передбачають суворе покарання за прояв на публіці ніжних почуттів. Зокрема, іноземні громадяни, заарештовані за поцілунки і обійми в громадських місцях, будуть потрапляти у в'язницю, а після закінчення терміну ув'язнення депортуватимуться з країни. Громадянам ОАЕ за аналогічне правопорушення загрожує лише позбавлення волі.

У липні 2008 року поліція заарештувала чоловіка і жінку, які займалися сексом на очах публіки. За порушення громадського порядку і моральних норм британцям Вінсу Ейкорсу і Мішель Палмер довелося відсидіти у в'язниці три місяці і заплатити по 1 тис. дирхамів (по $272) штрафу.

У січні поточного року ще один британець і його подруга були затримані за позашлюбний секс в готелі, а в минулому місяці піддана Великобританії і чоловік з неназваної арабської країни були заарештовані за те, що поцілувалися на очах відвідувачів бару.

Незважаючи на ці неприємні інциденти, Об'єднані Арабські Емірати залишаються вельми благополучним місцем для відпочинку. Набагато більше злочинів проти туристів відбувається в Іспанії і Франції, з азійських країн лідирує Шрі-Ланка, а от у Мексику їздити взагалі не треба - у цій країні почастішали випадки викрадення людей.

Джерело vokrugsveta.ru


Інші новини розділу