Росіянин замовив для сина будиночок на дереві Автор: Вікторія · Опубліковано: 27.04.2009 13:55 · Розділ: Цікаві факти

У Великобританії почали будувати найдорожчий дитячий будинок на дереві. Це буде триповерхова споруда, з вітражними вікнами, плазмовим телевізором, сходами, висячим мостом, та мотузковим ліфтом, здатним підняти вгору пів тони ваги.

Ціна казкового будинку становить 50 тис. фунтів. Незвичайну споруду відправлять у травні до Москви.

Шість чоловік з фірми Treehouse Company вже декілька тижнів працюють над створенням будинку. Власник фірми, Хербі Маккензі зізнався, що дане замовлення є найбільшим за вісім років його роботи. 12-метровий будинок, який буде розташований не на дереві, а серед дерев, є найвищий з виготовлених робіт. Хоча до цього, сім'я з графства Ессекс замовляла довшу будівлю, яку довелося укріплювати сталевими конструкціями.

Фото взято з сайту northantset.co.uk
Фото взято з сайту northantset.co.uk

За словами Маккензі, будинок будують на вулиці, оскільки він не помістився в майстерню, де зазвичай працюють робітники. Щедрий російський батько спочатку огляне створену конструкцію, перш ніж її розберуть і відправлять до Росії на вантажівці.

Спілкуватися із замовником будівельникам доводиться через перекладача, але вони впевнені, що клієнтові будинок сподобається. Особливу увагу фірма приділяє тому, щоб їх будова не постраждала через суворий російський клімат.

Джерело newsru.com


Інші новини розділу