Технологічні ревнощі Автор: Andriy · Опубліковано: 31.03.2010 09:36 · Розділ: Цікаві факти

П'ята частина британських подружніх пар перевіряє електронну пошту та СМС своїх партнерів без їх відома. Дослідники з Лондонської школи економіки, Оксфордського університету та університету Ноттінгем Трент, Великобританія, опитали майже тисячу британських пар і з'ясували, що переглядом чужої кореспонденції частіше займаються дружини, а не чоловіки.

Фото взято з сайту vokrugsveta.ru
Фото взято з сайту vokrugsveta.ru

Цей висновок розходиться з думкою про те, що жінки гірше розбираються в технологіях. Як випливає з результатів дослідження, якщо пані відчуває, що її стосунки з чоловіком знаходяться на межі краху, вона здатна подолати будь-які бар'єри, у тому числі технічні.

Згідно зі звітом, 8% чоловіків і 14% жінок читають пошту своїх партнерів. Ще в 10% випадків читати чужі листи не гребують і чоловік, і дружина. Переглядом чужих СМС грішать 7% чоловіків і 13% жінок. 1% і чоловіків, і жінок використовує для стеження за діяльністю партнера в Інтернеті спеціальне програмне забезпечення.

Середній вік учасників дослідження становив 49 років. Пари були в середньому одружені 19 років і мали по 1,6 дитини.

Нездорова залежність сучасних людей від різних видів зв'язку іноді доходить до абсурду. Багато користувачів хочуть залишатися на зв'язку цілодобово, причому всіма доступними засобами. У першу чергу через SMS і електронну пошту. 80% ніколи не залишають свій робочий мобільний телефон і завжди беруть його у відпустку. А 94% щонайменше 1 раз за останній рік робили ділові дзвінки або відправляли ділові електронні листи у вихідні або вночі. Разом з тим 11% займаються особистим листуванням в робочий час, а 79% часто читають електронні повідомлення у ванній.

Прагнення бути «доступними» завжди і скрізь набуває все більших масштабів. Хворобливу прихильність до мобільного телефону психологи пов'язують з підвищенням щільності інформаційного потоку, а також з жорстким ритмом життя у великих містах, коли при неспівпаданні графіків членів однієї сім'ї повноцінно поспілкуватися вдається тільки по телефону.

Джерело vokrugsveta.ru


Інші новини розділу