Музей вікінгів знову приймає відвідувачів Автор: Lesly · Опубліковано: 31.03.2010 08:51 · Розділ: Культура

У німецькому місті Шлезвіг знову запрацював Музей вікінгів Хайтабу (Wikinger Museum Haithabu). Ремонтні роботи в музеї тривали більше півроку. За цей час приміщення було повністю модернізоване, відповідно до сучасних вимог.

Музей розмістився в оточенні лісів і полів, що дозволяє відтворити атмосферу повсякденного життя вікінгів. Фото взято з сайту wikipedia.org
Музей розмістився в оточенні лісів і полів, що дозволяє відтворити атмосферу повсякденного життя вікінгів. Фото взято з сайту wikipedia.org

Варто відмітити, що експонати розміщуються тут не тільки в приміщенні музею, але й під відкритим небом. Крім того, до уваги відвідувачів будуть пропонуватися історичні фільми та екскурсії в супроводі гіда декількома мовами. А співробітники одягнені в тогочасні костюми покажуть відвідувачам, як в часи вікінгів виготовлялися з глини і дерева різні предмети, як добували мед, а також розкажуть про інші звичаї.

Сам музей розмістився в оточенні лісів і полів, що дозволяє відтворити атмосферу повсякденного життя вікінгів. Втомившись після пізнавальних екскурсій, гості зможуть відпочити в ресторані, де представлені страви місцевої кухні, та зробити пам’ятні покупки в сувенірному магазині.

Джерело: travel.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?