Концепт футбольного м’яча майбутнього Автор: Andriy · Опубліковано: 30.03.2010 12:37 · Розділ: Нові технології

Футбольні м'ячі, що видають при ударі звук, чемпіонат світу в 3D - не дивно що тепер з'являється хтось, хто пропонує серйозну технологічну реконструкцію виду спорту, який старий як світ.

Буде шкода, якщо цей високотехнологічний мяч так і залишиться концептом. Фото взято з сайту popmech.ru
Буде шкода, якщо цей високотехнологічний мяч так і залишиться концептом. Фото взято з сайту popmech.ru

CTRUS, теоретично, може стати футбольною революцією, що розпочалася з найважливішої складової цієї гри, з м'яча. Для початку, зміцнена еластична структура м'яча не вимагає повітря (а значить, і насосу). Потім, GPS-і RFID-передавачі безперервно фіксують положення м'яча, тому, коли ним забивають гол або використовують його у ході нечесної гри, м'яч починає світитися різними кольорами (прощавай, суддя). І, нарешті, сама сфера буде обладнана акселерометрами, які будуть фіксувати силу ударів та швидкість польоту, а також камерою, яка здатна (з чарівною програмною стабілізацією, звичайно) фіксувати дії так, як вони відбуваються «з точки зору м'яча».

На жаль, CTRUS - тільки концепт, розроблений в маркетинговому агентстві (назва не розкривається), але якщо вже мріяти, то можна було б попросити творців м'яча додати їх дітищу ще одну камеру. Просто уявіть, якого рівня занурення можна домогтися, подивившись в 3D на себе, прогавившого м'яча, причому «камера» буде переміщатися зі швидкістю 130 кілометрів на годину.

Джерело popmech.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.