Кишенькова ручка допоможе майбутнім музикантам Автор: Andriy · Опубліковано: 30.03.2010 10:23 · Розділ: Нові технології

Візьміть ручку для учнів, що хочуть навчитись грати на скрипці та фортепіано, наблизьте її до нотного рядку - пристрій або зіграє фрагмент через вбудований динамік, або повторить вибраний пасаж кілька разів, пояснюючи, що означають всі ці незрозумілі символи. Музиканти можуть зменшити швидкість відтворення на той час, поки вони не навчаться грати в нормальному ритмі. Є в ручці і цифровий метроном.

Досить піднести ручку до спеціального нотного листа, і вона «розповість», що на ньому написано. Фото взято з сайту popmech.ru
Досить піднести ручку до спеціального нотного листа, і вона «розповість», що на ньому написано. Фото взято з сайту popmech.ru

Компаня Gigiway найняла професійних музикантів для запису музики, використаної в навчальній системі; кожен твір було записано на власній студії компанії в CD-якості 44,1 кГц/16 біт без стиснення. Ті ж музиканти, спільно з професійними ведучими, забезпечили програму корисними порадами і поясненнями до нот - все це зберігається на знімній карті пам'яті ємністю 1 гігабайт (цього обсягу достатньо для зберігання 10 різних музичних фрагментів). «Найбільш багатий і повний звук» може або надаватися вбудованим динаміком, або передаватися на зовнішні колонки чи навушники.

Ручка для навчання гри на скрипці та фортепіано взаємодіє зі спеціально підготовленими нотами за допомогою оптичного датчика на кінчику. Користувачі просто вибирають потрібний режим і підносять ручку до сторінки. Якщо провести нею по назві твору, він буде зіграний цілком; але користувач може вибрати і якусь частину (наприклад, басовий ключ) і отримати пояснення, що значить цей символ. Є й можливість поділити твір на фрагменти для більш зручної роботи з ним, а також функція відтворення партій правої і лівої руки окремо. Учні можуть вибрати найбільш підходящу з трьох швидкостей відтворення.

Зі спеціальною карткою ручка може працювати цифровим метрономом, а на звороті пристрою розташована діаграма, яка допомагає учню упевнитися, що він взяв правильну ноту. Крім того, там же розташовано близько 50 намальованих клавіш, при натисненні на які ручка буде видавати відповідні звуки.

Джерело popmech.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.