Вправи без дієти не врятують Автор: Andriy · Опубліковано: 29.03.2010 15:15 · Розділ: Краса і здоров'я

Група вчених з Гарвардського університету (Harvard University), США, виявила, що рекомендованих півгодини вправ в день недостатньо для того, щоб зупинити набір ваги. Результати дослідження були опубліковані в журналі Journal of the American Medical Association.

Слідкуйте за тонусом свого тіла і жирові відкладення будуть Вам нестрашні. Фото взято з сайту vokrugsveta.ru
Слідкуйте за тонусом свого тіла і жирові відкладення будуть Вам нестрашні. Фото взято з сайту vokrugsveta.ru

Згідно з дослідженням, у якому брало участь 34 тис. жінок, для боротьби з жиром необхідно годину на день середньої інтенсивності вправ. Жінки, які страждають від ожиріння, мають потребу в дієтах також як і у фізичних вправах. Американський уряд рекомендує дорослим робити вправи, щонайменше, півгодини п'ять або більше днів на тиждень. Протягом 13 років 34 тис. жінок відповідають цим вказівкам. Жінки регулярно проходили опитування щодо своєї фізичної активності. Вони були розкласифікавані на три групи: ті, що робили менше 2,5 годин середньої тяжкості вправ на тиждень, ті, що займалися між 2 і 7 годинами вправ на тиждень, і ті, що займаються більше 7 годин на тиждень. У середньому жінки набрали 2,6 кг за 13 років, проте жінки з групи з великою кількістю вправ, набрали значно менше, ніж жінки з двох інших груп, у яких результати не відрізнялися. Таким чином, не набирали вагу тільки жінки з початково нормальною вагою, які займалися більше години щодня. При цьому у жінок, що страждають від ожиріння, подібних відмінностей не спостерігалося.

До речі, схуднення не тільки корисно для здоров'я, але й може поповнити кишеню і принести інші приємні бонуси. Тиждень тому подружня пара з Великобританії, що страждала сильним ожирінням, отримала нагороду за схуднення «Найбільш схудла пара в світі» (Slimming World Couple of the Year). На двох Алан і Джен Куп скинули 95 кг зайвої ваги, що, за їхніми словами, зберегто їм життя. Вони отримали £ 3 тис. та ще багато приємних та корисних подарунків.

Джерело vokrugsveta.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.