П'яний турист поцілував стюардесу в сідницю, а потім вкусив Автор: Вікторія · Опубліковано: 24.04.2009 15:55 · Розділ: Суспільство

Російські туристи влаштували чергову п'яну колотнечу на борту літака авіакомпанії Israir, що виконує рейс Москва - Ейлат. Один п'яний російський пасажир вкусив стюардесу, а двоє подружжя влаштували бійку.

27-річний п'яний пасажир спочатку почав лаятися з сусідами, а потім вирішив почати загравати до стюардеси. Для того, щоб привернути її увагу, він поцілував дівчину в сідницю, але та не звернула увагу на залицяння пасажира, і продовжувала свою роботу. Тоді чоловік взявся до активніших дій, він притиснув її до себе і боляче вкусив.

В той час двоє інших п'яних туристів, чоловік та дружина, вирішили вияснити стосунки між собою. Після обміну образами вони почали бійку. Стюардеси розтягнули їх і викликали поліцію до борту літака в Ейлаті. Всі троє були затримані на виході з літака. Бешкетникам загрожує реальний тюремний термін, відзначають експерти правоохоронних органів.

Джерело vlasti.net


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.