Розроблено лікувальні мелодії для мобільних телефонів Автор: Lesly · Опубліковано: 29.03.2010 12:15 · Розділ: Нові технології

Безперечно, по технічних новинках Японія обганяє всі інші країни світу. Це стосується і мобільних телефонів. Наприклад, у країні вранішнього сонця уже нікого не здивуєш мобільником, здатним приймати телевізійний сигнал, а за покупки тут розраховуються, помахавши телефоном над сенсором. Однак, останній хіт - мелодії для мобільників, які володіють цілющими властивостями, перевершив усі сподівання.

Мелодії від Japan Ringing Tone Laboratory здатні звільнити організм від хвороб. Фото взято з сайту mdpropertyinc.com
Мелодії від Japan Ringing Tone Laboratory здатні звільнити організм від хвороб. Фото взято з сайту mdpropertyinc.com

Відомо, що з приходом весни розпочинається і період всіляких алергій. Користуючись моментом, місцева компанія Japan Ringing Tone Laboratory запропонувала новий та ефективний метод боротьби із цією недугою. За словами представників компанії, алергіку потрібно лише дочекатися моменту, коли задзвонить його мобільний телефон, на який попередньо було встановлено мелодію від Japan Ringing Tone Laboratory, і піднести трубку ближче до носа. Чудодійна мелодія, стверджують розробники новатори, вижене з організму надокучливе недомагання. Треба сказати, що тільки протиалегргенними мелодіями компанія не обмежилися. Є тут і "засоби", які допомагають схуднути.

Мацумі Судзукі, керівник Japan Ringing Tone Laboratory, - експерт в галузі технологій, званих "відбиток голосу", - подібних до тих, що використовуються для ідентифікації плівок із записами голосів. Свого часу Мацумі був ідейним натхненником розробки пристроїв, для власників собак, які здатні перекладати собачий гавкіт на мову людей. Однак, його основне покликання - це мелодії для мобільних.

Наприклад, новатор пропонує серію мелодій створену з урахуванням потреб людей, які народилися під різними знаками Зодіаку. Якщо ви, скажімо, телець, то вам пропонується мелодія, яка базується на муканні.

А представники компанії Index, що займається розповсюдженням "лікувальних" мелодій для мобільників, визнають, що пропонована ними технологія не має достатньо наукового обґрунтування, однак, їх завантажує величезна кількість людей, що свідчить про те, що нетрадиційна медицина дійсно працює.

Джерело: medkarta.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.