Активний спосіб життя захистить від раку Автор: Lesly · Опубліковано: 28.03.2010 14:29 · Розділ: Краса і здоров'я

Якщо жінки менше їстимуть та присвячуватимуть більше часу спорту, то кількість захворювань на рак молочної залози в країнах Заходу зменшиться на третину. Про це розповів учасникам конференції в Барселоні Карло ла Веккі, завідувач кафедрою епідеміології Міланського університету.

Ла Веккі наголошує, що в Європі рак грудей - найпоширеніший вид онкологічних захворювань. Так, тільки за 2008 рік захворювання було виявлено у 421 тисячі жінок, а для 90 тисяч цей діагноз виявився фатальним. У США за аналогічний період було зафіксовано 190 тисяч нових випадків захворювання та 40 тисяч смертей.

Для профілактики раку молочної залози фахівці рекомендують займатися спортом п’ять разів на тиждень від 45 до 60 хвилин. Фото взято з сайту candrugstore.com
Для профілактики раку молочної залози фахівці рекомендують займатися спортом п’ять разів на тиждень від 45 до 60 хвилин. Фото взято з сайту candrugstore.com

За даними британських дослідників, цим захворюванням стикається кожна восьма мешканка Європи, а серед жінок, що страждають ожирінням, ризик захворіти на 60% вищий за середньостатистичний. Справа втому, що гормон естроген, який виробляється жировою тканиною, має властивість сприяти розвитку злоякісних новоутворень. Однак, такий ризик можна зменшити, переробивши жир у м'язи.

Наприклад, спеціалісти з Американської асоціації по боротьбі з раковими захворюваннями рекомендують для профілактики раку молочної залози займатися спортом п’ять разів на тиждень від 45 до 60 хвилин. Та й навіть дві години ходьби на тиждень знижують ризик утворення злоякісних пухлин на 18%, говорять представники Women's Health Initiative.

При цьому треба пам’ятати, що пасивний спосіб життя – не єдина причина розвитку раку. Захворювання можуть викликати і такі чинники як вживання алкоголю чи гормональна терапія.

Джерело: newsru.co.il


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.