Американським собакам заборонили гавкати Автор: Lesly · Опубліковано: 27.03.2010 14:25 · Розділ: Суспільство

В американському штаті Нью-Джерсі вийшов новий закон, який стосується не людей, а … собак. Новим розпорядженням місцева влада заборонила собакам голосно гавкати. На порушників накладатиметься штраф, однак сплачувати його доведеться власникам тварин.

Відтепер, для одних людей собаки будуть друзями, а для інших звичайними порушниками. Так, за новим законом, якщо працівник правоохоронних органів почує надто голосний і тривалий гавкіт, він уповноважений виписати штраф, а відповідати за зайвий шум доведеться господарям.

Місцевим любителям собак новий закон принесе чимало клопоту, адже змусити своїх чотириногих улюбленців постійно мовчати – завдання не з легких. Фото взято з сайту cookstown.gov.uk
Місцевим любителям собак новий закон принесе чимало клопоту, адже змусити своїх чотириногих улюбленців постійно мовчати – завдання не з легких. Фото взято з сайту cookstown.gov.uk

Приводом для введення такого закону стали численні скарги громадян, які в минулому році надійшли до мерії маленького містечка Піскатауей. Звісно, місцевим любителям собак таке рішення принесе чимало клопоту, адже змусити своїх чотириногих улюбленців постійно мовчати – завдання не з легких.

Треба сказати, що раніше заборона на собачий гавкіт поширювалася тільки на нічний час доби, тепер же тварин зобов’язали підтримувати тишу і вдень. В іншому випадку їхнім власникам доведеться поповнити місцевий бюджет на суму від 40 до 600 доларів США.

Джерело: rin.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.