Про що можуть розповісти жіночі губи? Автор: Lesly · Опубліковано: 26.03.2010 16:59 · Розділ: Цікаві факти

Дослідники, які займаються фізіономікою, наукою про взаємозв’язок між зовнішністю людини та її внутрішнім світом, стверджують, що основні риси жіночого характеру видають її губи.

Наприклад, якщо в жінки пухка нижня губа, це свідчить про її непостійність, крім того, такі жінки відносяться до розряду тих, хто перебуває у вічному пошуку своєї половинки. Однак, запевняють вчені, якщо такій дамі пощастить знайти "того єдиного", вона буде йому вірною до кінця своїх днів.

Асиметричні губи видають холоднокровну та схильну до інтриг жінку
Асиметричні губи видають холоднокровну та схильну до інтриг жінку

Жінки з більш вираженою верхньою губою зазвичай щирі та схильні до самопожертви. А Жінки з більш пухкою верхньою губою великодушні й природні. А ще, вони схильні до повноти, оскільки люблять попоїсти. Інтимні стосунки вони можуть підносити до рівня культу.

Панянки з тонкими губами, які видають сильний характер і прагнення до незалежності, часто залишаються самотніми. Асиметричні губи свідчать про те, що їх власниця може "піти по головах" до своєї цілі, не зупиняючись перед будь-якими інтригами. А от дівчата з дівчата з великими ротами дуже товариські.

Якщо куточки губ жінки опущені вниз, це свідчить, що вона потребує захисту і підсвідомо обирає в партнери сильного чоловіка.

Джерело: novoteka.ru


Інші новини розділу