Безробіття приносить більше шкоди здоров’ю ніж професійні перенавантаження Автор: Lesly · Опубліковано: 26.03.2010 15:51 · Розділ: Суспільство

Останнім часом у світі різко збільшилася кількість людей, які не можуть працювати внаслідок різних психічних захворювань. Медики стверджують, що найчастіше причиною розумових розладів стає перенапруження на роботі та завищені вимоги, які пред'являє сучасний офіс. Однак, стверджують фахівці, відсутність роботи є ще не безпечнішою для душевного здоров'я.

За даними медичних досліджень, у наш час тільки в Німеччині працівники пропускають близько 11% робочих днів унаслідок психічних недуг, що майже вдвічі більше, ніж у 1990 році, зауважує видання Die Welt.

Найбільш схильні до розвитку різноманітних душевних захворювань співробітники телефонних сервісних центрів. Фото взято з сайту dailytelegraph.com.au
Найбільш схильні до розвитку різноманітних душевних захворювань співробітники телефонних сервісних центрів. Фото взято з сайту dailytelegraph.com.au

Райнера Ріхтера, голову об'єднанням психотерапевтів Німеччини (BPtK) така ситуація зовсім не дивує. З одного боку, це можна пояснити тим, що протягом багатьох років лікарі були не в змозі правильно діагностувати подібні хвороби, не говорячи вже про виявлення їх на ранніх стадіях, а з іншого - збільшення кількості виникнення таких розладів свідчить про зростаюче психологічне та розумове навантаження, яке відчувають люди, зайняті в різних сервісних організаціях. При цьому, найбільш схильні до розвитку різноманітних душевних захворювань співробітники телефонних сервісних центрів і ті, хто працює в соціальних або медичних організаціях.

Однак, ніякі професійні перенавантаження не можна порівняти з втратою роботи. Саме в такі періоди людина переживає найважчі депресивні стани. Більш того, безробітні, розповідають дослідники, в 3-4 рази частіше страждають від різноманітних психічних захворювань, ніж громадяни, які працюють.

Джерело: nr2.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.