Нові можливості охорони і спостереження в 3D режимі Автор: Andriy · Опубліковано: 26.03.2010 12:08 · Розділ: Нові технології

Даний проект є результатом інтеграції об'єктива ImmerVision з кутом огляду 360 градусів в 3D-системи безпеки Omnipresence. Розроблено це поєднання було як візуальна платформа для складних, критично важливих систем безпеки, які знаходяться, наприклад, в аеропортах або на атомних електростанціях.

Зліва - картинка, отримана за допомогою обєктива від ImmerVision, праворуч - тривимірна карта обєкта, зроблена в Omnipresence 3D. Фото взято з сайту popmech.ru
Зліва - картинка, отримана за допомогою обєктива від ImmerVision, праворуч - тривимірна карта обєкта, зроблена в Omnipresence 3D. Фото взято з сайту popmech.ru

Поєднання двох технологій знищує сліпі плями кожної з них, створюючи практично всевидючу систему.

У програмі Omnipresence 3D використовується тривимірна карта, щоб показати велику картинку об'єкту і всіх значущих речей. Таким чином, оператор позбавлений від необхідності запам'ятовувати назви камер та їх розташування - все це інтуїтивно зрозуміло з тривимірного інтерфейсу.

Система вже здатна об'єднувати дані з сотень камер в одне реалістичне тривимірне середовище, що дає користувачам можливість з легкістю стежити за підозрілими особами. Завдяки Omnipresence 3D стежити за переміщеннями тієї чи іншої людини від камери до камери в реальному часі дуже легко, достатньо вказати системі правильний напрямок, і вона сама підбере камеру, найбільш підходящу для огляду даної території. Втім, наявність тривимірної карти і можливість побачити всю підлогу приміщення в один момент тільки підсвічують сліпі плями, які можуть виникнути в системі.

Після інтеграції з об'єктивом ImmerVision, що отримав в 2007 премію Frost & Sullivan за північноамериканську технологічну інновацію року, сліпі плями, швидше за все, зникнуть. Цей об'єктив здатний оглядати околиці з покриттям 360 градусів, без сліпих плям і без спотворень. Він може бути встановлений на будь-яку з існуючих аналогових або цифрових систем відеоспостереження, перекриваючи потребу у змінах інфраструктури, а також спеціальних камерах і обладнанні, яке звичайно включає в себе такі традиційні рішення для панорамних зйомок, як «риб'ячі очі» і дзеркальні об'єктиви.

Група розробників з ImmerVision, яка створила новий об'єктив, використовувала революційний підхід. «Поки всі шукали способи зменшити викривлення, ми подивилися на проблему під іншим кутом, і, навпаки, збільшили їх кількість. Це дозволило нам отримати більш широкий кут огляду, прибрати перекручування і збільшити чіткість картинки за допомогою розумного ПЗ", - сказав Паскаль Ніні, президент і генеральний директор компанії ImmerVision.

Джерело popmech.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.