Про характер людини розкаже домашній одяг Автор: Lesly · Опубліковано: 25.03.2010 14:57 · Розділ: Цікаві факти

Народна мудрість закликає не судити про людину по її одягу. Однак, єгипетські психологи стверджують, що по манері людини вдягатися можна дізнатися про неї чимало цікавого, зокрема це стосується домашнього одягу.

Спеціалісти переконані, що одяг, який людина носить вдома, коли її ніхто не бачить, може розповісти не тільки про її характер, але й страхи та комплекси. Наприклад, люди, які віддають перевагу вільному одягу, зазвичай життєрадісні та надзвичайно трепетно ставиться до своїх близьких.

Життєрадісні люди віддають перевагу вільному одягу. Фото взято з сайту thinkdwell.com
Життєрадісні люди віддають перевагу вільному одягу. Фото взято з сайту thinkdwell.com

А особи, які постійно відчувають себе незахищеними вибирають мішкуватий одяг. Натомість творчі та активні натури вдома носять яскраве та картате вбрання.

Простий і разом з тим елегантний одяг вдома вдягають урівноважені люди, здатні стійко переживати труднощі. А якщо ви носите вдома в буквальному смислі лахміття, то скоріше всього причина цього криється в нестачі ентузіазму і марнославства.

Навіть вдома не знімають джинси доволі конфліктні особистості, а самозакохані, та люди, які відчувають нестачу уваги оточуючих, віддають перевагу коротким халатикам або відвертим, облягаючим нарядам.

Джерело: 1tv.ru


Інші новини розділу