Крашанки в домашніх умовах - це просто! Автор: Lesly · Опубліковано: 24.03.2010 17:02 · Розділ: Цікаві факти

До Великодніх свят залишилося не так вже й багато часу. А головним символом цього свята звичайно є великодні яйця. І якщо для того, щоб власноруч зробити писанку, треба хоч трохи вмінь і навиків, то за виготовлення крашанки можна сміливо братися і без багатого досвіду.

Жовті, червоні, зелені крашанки можна з легкістю приготувати на власній кухні з допомогою підручних матеріалів. Звісно, найвідоміший та найпоширеніший спосіб приготування крашанки – це відварити її в цибулинні. В залежності від кількості цибулиння та тривалості термічної обробки можна отримати від легкого жовтого забарвлення до оранжевого і, навіть, темно-коричневого.

З допомогою природних барвників можна приготувати крашанки різноманітних кольорів. Фото взято з сайту arabio.ru
З допомогою природних барвників можна приготувати крашанки різноманітних кольорів. Фото взято з сайту arabio.ru

Інші способи н е можна назвати широко поширеними, однак на Русі вони булли відомими з давніх-давен. Так, для досягнення червоного забарвлення яйця можна відварити в соку буряка або корі вишні. Кора дуба надасть великоднім яйцям оригінального бронзового відтінку, а благородний золотистий колір забезпечить вашому творінню шафран.

Весняний настрій принесуть крашанки зеленого кольору. Раніше для отримання ніжного зеленого забарвлення використовували молоді озимі, а нині для цього яйця відварюють в листі шпинату. Природні барвники здатні пофарбувати крашанки і в фіолетовий колір, для цього треба відварити їх у настої з квіток вільхи.

Нескладно зробити крашанку з цятками. Для цього, перед приготуванням мокре яйце треба обваляти в сухому рисі і щільно обмотати марлею. А зовсім несподівані візерунки можна отримати, приклавши перед фарбуванням до яйця дрібненькі листочки, чи гілочки. Особливо оригінально виглядають крашанки з відбитками туї. І ще одна порада: щоб крашанки мали більш яскраве забарвлення для їх приготування використовуйте сніжно-білі яйця. Це правило можна сміливо ігнорувати у тому випадку, якщо крашанки мають бути оранжевими чи коричневими.

Джерело: arabio.ru


Інші новини розділу