В Іспанії відкриється Музей кримінології Автор: Lesly · Опубліковано: 24.03.2010 11:07 · Розділ: Культура

В першому кварталі 2011 року в іспанському містечку Тіельмес, неподалік від Пуерто-дель-Соль, відкриється перший в країні Музей кримінології (Museo de la Criminología de España).

Музей розміститься у двох будівлях. В приміщенні, зведеному на початку минулого століття розмаститься власне експозиція, а інший, більш новий будинок, збудований п’ятнадцять років тому, будуть використовувати як офіс та для зберігання архівів.

В музеї кримінології можна буде побачити знаряддя злочинів, предмети, що стали доказами, а також знаряддя страти злочинців. Фото взято з сайту universalclass.com
В музеї кримінології можна буде побачити знаряддя злочинів, предмети, що стали доказами, а також знаряддя страти злочинців. Фото взято з сайту universalclass.com

У залах музею будуть представлені експонати, безпосередньо або опосередковано пов’язані з історією Іспанії, та гучними злочинами, що мали місце в країні, як вбивства прем'єр-міністрів Антоніо Кановаса (1897), Едуардо Дато (1921), а також невдалий замах анархіста Матео Морраля на весільний кортеж Альфонса XIII і Вікторії Євгенії Баттенбергської, вчинений в 1906 році.

Крім того, в експозиції будуть представлені знаряддя злочинів, предмети, що стали доказами та особисті речі злочинців. Наприклад, гарота – знаряддя страти Хосе Марії Хабаро, злочинця, що вбив 33 осіб, поряд з іншими предметами, буде виставлена в окремому залі.

Джерело: travel.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?