Символ "@" став частиною культурного надбання сучасності Автор: Lesly · Опубліковано: 24.03.2010 10:02 · Розділ: Культура

Широко відомий сьогодні символ "@" став частиною колекції Нью-Йоркського музею сучасного мистецтва. Спеціалісти музею планують виставляти цей єдиний експонат колекції без ринкової вартості, виконаним різними шрифтами.

Відомий в народі як "собачка", знак "@" існує досить давно, а сучасним його автором вважається Рой Томлінсон, який у 1971 році створив в першу у світі електронну пошту, здатну пересилати повідомлення з одного сервера на інший. Томлінсон вперше використав символ "@" (англ. - at), щоб розділити ім'я користувача та назву сервера.

Нью-Йоркський музей виставлятиме цей єдиний експонат колекції без ринкової вартості у різному виконанні. Фото взято з сайту ppcearn.ru
Нью-Йоркський музей виставлятиме цей єдиний експонат колекції без ринкової вартості у різному виконанні. Фото взято з сайту ppcearn.ru

Представники музею сучасного мистецтва наголошують, що завдяки зусиллям Томлінсона знак "@" не тільки змінив своє значення (раніше він в основному використовувався в бухгалтерії), але й став важливою частиною життя всього людства.

Появу символу @ деякі дослідники датують VI-VII століттями н.е. В загальний вжиток "собачка" увійшла в 1885 році, коли символ вперше з’явився на клавіатурі друкарської машинки. Майже століттям раніше, у 1894 році він увійшов у словник для друкарів і палітурників, а в 1963 році опинився в переліку символів стандарту ASCII.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?