Рига розвиватиме туризм за рахунок пластичних хірургів Автор: Lesly · Опубліковано: 23.03.2010 18:19 · Розділ: Економіка

Зважаючи на те, що багато іноземців користуються послугами латвійських пластичних хірургів, влада Латвії повідомила про намір підтримувати та розвивати медичний туризм у країні.

З цією метою було створено асоціацію "Балтійська охорона здоров'я" (Baltic Care), куди вже ввійшло вісім медичних компаній. Нещодавно офіційне представництво організації відкрилося в Лондоні. Представники Baltic Care говорять відкриття ще одного представницького офісу в Стокгольмі.

Зважаючи на значно нижчі ціни, європейці часто звертаються по допомогу до ризьких пластичних хірургів. Фото взято з сайту denveraugmentation.com
Зважаючи на значно нижчі ціни, європейці часто звертаються по допомогу до ризьких пластичних хірургів. Фото взято з сайту denveraugmentation.com

Ці починання підтримує столична адміністрація країни. Ніл Ушаков, мер Риги сказав, що хоче бачити в місті, відомому в ЄС своїми "вечірками для холостяків", більше туристів, які бажають отримати допомогу пластичного хірурга або стоматолога. "Тут ви, як і раніше, ще можете напитися, але також ви зможете відремонтувати зуби за значно нижчими цінами", - говорить градоначальник.

А спеціалісти в сфері пластичної хірургії розповідають, що останнім часом до них звертається все більше й більше людей з-за кордону. Треба сказати, що приїжджаючи до ризьких лікарів, іноземці пацієнти оплачують не тільки медичні послуги, але й різні туристичні витрати, в тому числі проживання, харчування та екскурсії, вносячи свою лепту в розвиток місцевого туризму.

Джерело: travel.ru


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.