Британця засудили за пачку печива Автор: Lesly · Опубліковано: 23.03.2010 17:43 · Розділ: Кримінал

Співробітнику британського колл-центру довелося звільнитися з роботи через пачку печива, яка належала колезі і яку він мав необережність з’їсти.

Як повідомляє ресурс The Daily Mail, зголоднівши під час нічної зміни, Майкл Кемпбел взяв печиво зі столу відсутньої колеги і з'їв його. А наступного дня власниця печива як тільки виявила пропажу, повідомила про крадіжку начальство. Щоб з’ясувати хто вкрав печиво, співробітники служби безпеки офісу переглянули відеозапис з камер спостереження і встановили, що до його зникнення доклав рук Кемпбел.

За з’їдене печиво британцю довелося піти з роботи. Фото взято з сайту cjsonline.gov.uk
За з’їдене печиво британцю довелося піти з роботи. Фото взято з сайту cjsonline.gov.uk

Рішенням суду 27-річного Майкла Кемпбела було зобов’язано відшкодувати вартість печива, що становить 7 фунтів стерлінгів і сплатити судові витрати в розмірі 150 фунтів стерлінгів. Сам Кемпбел стверджує, що був упевнений, що печиво купив начальник для всіх співробітників.

У ході судового розгляду ображена сторона повідомила, що справа не стільки в збитку, завданому їй через зникнення печива, скільки у вторгненні в її особистий простір. Адвокату Майкла залишилося тільки висловити жаль з приводу того, що судовий процес залишиться плямою на репутації його підзахисного, який ніколи не притягувався до відповідальності.

Джерело: oreanda.ru


Інші новини розділу