Аскорбінка допомагає організму продовжити молодість Автор: Lesly · Опубліковано: 23.03.2010 16:52 · Розділ: Краса і здоров'я

Про користь вітаміну С та його необхідність для нормального функціонування організму сьогодні знають всі. Одна з найбільш важливих властивостей аскорбінки - це здатність виступати в якості антиоксиданта. Крім того, він підвищує опірність організму до захворювань, особливо недуг верхніх дихальних шляхів, а також підвищує еластичність судин.

Вітамін С виявився чудовим засобом боротьби зі старінням. Фото взято з сайту newslivetv.com
Вітамін С виявився чудовим засобом боротьби зі старінням. Фото взято з сайту newslivetv.com

Не можна не згадати і про позитивний вплив вітаміну на діяльність центральної нервової системи, ендокринних залоз, засвоєння заліза та процеси кровотворення. А нещодавно дослідники додали до цього переліку ще одну цілющу властивість: виявляється, аскорбінка є чудовим засобом боротьби із старінням.

Така властивість пояснюється тим, що вітамін С прискорює формування стовбурових клітин в організмі людини, а також бере активну участь у процесах зміни генів, що сприяє "перебудові" клітин на новий лад. Відомо, що з часом клітини втрачають здатність до поділу, що призводить до старіння. І тут в нагоді стає аскорбінка, яка бере участь у формуванні взаємозв’язків між "перебудованими" клітинами та клітинами, які функціонують у звичайному режимі.

Джерело: yoread.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.