Франція фінансуватиме розвиток національних 3D-технологій Автор: Lesly · Опубліковано: 23.03.2010 14:41 · Розділ: Кіно

Представники столичної влади Франції будуть фінансово підтримувати розвиток національного стереоскопічного кінематографа. Вони вже склали відповідну програму, за якою на розвиток 3D-технологій щорічно буде виділятися близько 5 мільйонів євро.

Кошти із фонду підтримки 3D-технологій будуть інвестуватися в створення стереоскопічних ігор та фільмів. Крім того, планується організувати спеціальні курси підготовки для сценаристів і продюсерів.

На створення стереоскопічних фільмів та ігор щороку у Франції будуть виділяти 5 мільйонів євро. Фото взято з сайту insidesocal.com
На створення стереоскопічних фільмів та ігор щороку у Франції будуть виділяти 5 мільйонів євро. Фото взято з сайту insidesocal.com

Державне фінансування дасть можливість французькому кіноринку розвиватися незалежно від Голівуду. А експерти пов’язують прийняття такого рішення із надзвичайно успішним прокатом у країні "Аватара" Джеймса Камерона. Так, стрічка зібрала у французьких кінотеатрах більше 156 мільйонів дол. США. Цю суму перевищують тільки американські та китайські касові збори.

Треба сказати, що "Аватар" змусив провідних французьких кінематографістів переглянути свої погляди на майбутнє кіно. Зокрема, Люк Бессон вже повідомив про намір зняти в стереоскопічному форматі фантастичний фільм "Сектор 8"

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.