Американець створив фільм для рослин Автор: Lesly · Опубліковано: 23.03.2010 08:59 · Розділ: Цікаві факти

Джонатан Кітс, художник із США вирішив, що кінематограф повинен приносити задоволення не тільки людям, але й рослинам. Саме тому він створив документальний фільм спеціально для представників флори.

Митець переконаний, що англійська та американська зеленааудиторія оцінить красоти італійського неба. Фото взято з сайту travelpod.com
Митець переконаний, що англійська та американська зеленааудиторія оцінить красоти італійського неба. Фото взято з сайту travelpod.com

Незвичайна картина, розрахована на рослинну аудиторію, отримала назву "Дивні небеса" і містить сцени італійського неба, відзнятого в різний час доби. Треба сказати, що автор дуже відповідально поставився до своєї роботи. Так, зйомки стрічки тривали два місяці, а з відзнятого матеріалу було змонтовано шестихвилинний фільм, з якого рослини зможуть отримати повне уявлення про зміни освітлення та відтінків неба протягом доби на Апенінському півострові.

Поспостерігати як флора реагує на цей фільм можна в лондонських і нью-йоркських галереях, де розмістилися відповідні інсталяції.

Це вже не перша спроба Кітса у створенні фільмів для рослинної "аудиторії". Трохи раніше він зняв перший порнографічний фільм для представників зеленого світу, що містив записи процесу запилення квітів бджолами. Митець вважає несправедливим, що рослини залишаються без власного кінематографа, незважаючи на те, що вони набагато численніші ніж люди.

Джерело: belta.by


Інші новини розділу