Успіхи впливають на жінок так само, як наркотики Автор: Lesly · Опубліковано: 22.03.2010 15:43 · Розділ: Наука

Джошуа Букхолц, дослідник з університету Вендербілт (штат Теннессі), встановив, що жінки зовсім по іншому реагують на успіх ніж чоловіки. Відомо, що при кожному позитивному емоційному сплеску мозкові центри задоволення продукують домапін, відповідальний за баланс радості і страху.

Якщо представниці слабкої статі постійно і безперешкодно добиваються своїх цілей, то це може в буквальному сенсі запаморочити їм голову. Фото взято з сайту fsu.edu
Якщо представниці слабкої статі постійно і безперешкодно добиваються своїх цілей, то це може в буквальному сенсі запаморочити їм голову. Фото взято з сайту fsu.edu

Однак в жінок ця хімічна речовина здатна змінювати роботу рецепторів таким чином, що це призводить до розвитку безстрашності і підвищеної агресії. Якщо представниці слабкої статі постійно і безперешкодно добиваються своїх цілей, то це може в буквальному сенсі запаморочити їм голову. Такі жінки часто стають на злочинний шлях, оскільки існує велика ймовірність того, що під дією хімічної ейфорії вони можуть переступати закон.

Справа в тому, що допамін діє на мозок як наркотики, на зразок амфетамінів, які стимулюють роботу центральної нервової системи, викликаючи наркотичне сп'яніння. Внаслідок цього гальмівні механізми, що захищають від необдуманих вчинків, тобто змушують подумати, перш ніж, зробити який-небудь крок, послаблюються, а іноді й зовсім блокуються. При цьому найбільш схильними до неконтрольованої поведінки є жінки, які страждають від психічних розладів.

Джерело: rambler.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.