На продаж виставлено автомобіль англійської королеви Автор: Lesly · Опубліковано: 20.03.2010 13:36 · Розділ: Авто-мото

Розроблений спеціально для королеви Об’єднаного Королівства Єлизавети II автомобіль Jaguar Daimler Majestic виставлено на продаж. Королева користувалася цим автомобілем з 2001 по 2004 рік.

Jaguar Daimler Majestic розроблявся спеціально для англійської королеви
Jaguar Daimler Majestic розроблявся спеціально для англійської королеви

Седан Jaguar Daimler Majestic оснащено восьмициліндровим бензиновим двигуном потужністю 400 кінських сил, а загальний пробіг королівської автівки ледь перевищує 22 тисячі кілометрів.

Салон вирізняється виконаним за індивідуальним замовленням підлокітником зі спеціальним "майданчиком" для сумочки королеви. Задні двері оснащено додатковими кнопками управління склопідйомниками, які дозволяють самостійно управляти бічними вікнами, розташованими навпроти. А поруч із водієм розташувався пульт управління світловими спецсигналами.

Серед унікальних аксесуарів машини можна назвати папки для журналів та підлокітник змайданчиком для сумочки королеви
Серед унікальних аксесуарів машини можна назвати папки для журналів та підлокітник змайданчиком для сумочки королеви

Салон автомобіля проектувався з урахуванням потреб Єлизавети. Наприклад, серед унікальних аксесуарів машини можна назвати папки для журналів, призначені для того, щоб у випадку різкого гальмування, собачка королеви не пошкодила пресу, зісковзуючи зі шкіряних сидінь.

Цікаво те, що продавець не визначив вартість Jaguar. Автомобіль продадуть тому, хто запропонує найвищу ціну. А зараз королева для своїх поїздок використовує лімузин Bentley.

Джерело: avto.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.