Росія знову пропонуватиме тури в космос Автор: Lesly · Опубліковано: 20.03.2010 14:41 · Розділ: Цікаві факти

З 2012 року кількість щорічних запусків російських космічних кораблів "Союз" планується збільшити з чотирьох до п'яти. Таке рішення продиктоване новим віянням моди на туристичні поїздки в космос.

Додатковий п'ятий запуск космічного корабля будуть використовувати для відправлення на МКС космічного туриста.

Чарльз Сімоні удостоївся честі побувати в космосі в якості туриста двічі. Фото взято з сайту wikipedia.org
Чарльз Сімоні удостоївся честі побувати в космосі в якості туриста двічі. Фото взято з сайту wikipedia.org

Доставка туристів у космос була призупинена цього року, оскільки постійний екіпаж МКС було збільшено з трьох до шести чоловік і, відповідно, зросло навантаження на кораблі, що займаються доставкою на станцію астронавтів.

Перший туристичний політ у космос відбувся в 2001 році. Тоді на борту "Союзу ТМ-31" на МКС відправився американський бізнесмен італійського походження Деніс Тіто. А останнім туристом став ще один бізнесмен, Гі Лаліберте з Канади. Загалом, за цей період в космосі побували семеро туристів, а один з них – Чарльз Сімоні – навіть двічі.

Нещодавно, кілька приватних компаній повідомили, що в майбутньому мають намір на постійній основі організовувати тури в космос. А одна з них навіть розмістила на своєму сайті повідомлення про вакансії на посаду астронавтів, які обслуговуватимуть космічний готель та приватну орбітальну станцію.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу