У Великобританії інтернет-залежність визнали хворобою Автор: Lesly · Опубліковано: 19.03.2010 17:03 · Розділ: Медицина

Перша у Великобританії спеціалізована клініка для дітей та підлітків з діагнозом "інтернет-залежність" відкрилася в Лондоні на базі приватної психіатричної лікарні, повідомляють інформагентства.

Рішення про відкриття такого закладу було прийняте після численних звернень батьків, стурбованих пристрастю дітей до інтернету та відеоігор. Зокрема, батьки повідомляли, що діти впадають в істерику, коли їм кажуть вимкнути комп'ютер. А в деяких випадках, щоб заспокоїти невдоволених підлітків, потрібне було навіть втручання поліції.

Інтернет-залежні діти впадають в істерику, коли їх просять вимкнути комп’ютер. Фото взято з сайту webdesigningcompany.net
Інтернет-залежні діти впадають в істерику, коли їх просять вимкнути комп’ютер. Фото взято з сайту webdesigningcompany.net

Клініка лікуватиме дітей починаючи з 12-літнього віку, однак, медики очікують, що основній масі пацієнтів буде від 15 до 17 років.

Як зазначив керівник клініки для інтернет-залежних, Річард Грехем, раніше лікуванням таких хворих займалася низка клінік по лікуванню загальних залежностей, але розвиток технологій та пов'язаних з ними психологічних розладів вимагає спеціалізованої допомоги.

Треба сказати, що на сьогодні не існує чітких критеріїв для діагностики інтернет-залежності. Більш того, до цього часу точаться суперечки про те, чи можна надмірну прив’язаність до комп’ютера назвати хворобою, чи це просто перебільшення стурбованих батьків.

А поки, діагноз "інтернет-залежність" офіційно визнаний лише в Китаї, де вже відкрилося безліч клінік з реабілітації таких хворих. Є такі заклади і в США.

Джерело: mail.ru


Інші новини розділу