Антоніо Бандерас допоможе ООН досягти поставлених цілей Автор: Lesly · Опубліковано: 18.03.2010 15:36 · Розділ: Події у світі

Антоніо Бандерас, популярний іспанський актор, став послом доброї волі Програми розвитку ООН (ПРООН), повідомляють інформаційні агентства посилаючись на Центр новин ООН.

У ролі посла доброї волі ПРООН Бандерасу доведеться боротися з голодом та бідністю, забезпечувати гендерну рівність та захищати навколишнє середовище. В його обов’язки також входитиме збір коштів до Фонду з досягнення Цілей розвитку тисячоліття.

Популярність актора стане тією силою, яка змусить аудиторію прислухатися до його слів. Фото взято з сайту snarkerati.com
Популярність актора стане тією силою, яка змусить аудиторію прислухатися до його слів. Фото взято з сайту snarkerati.com

А Цілі розвитку були визначені на зустрічі глав держав і урядів у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку у вересні 2000 року та закріплені в Декларація тисячоліття ООН, якою основними пріоритетами визначено ліквідацію бідності й голоду, покращення здоров'я, досягнення рівності між чоловіками та жінками, забезпечення загальнодоступної початкової освіти, захист довкілля, а також забезпечення доступу до чистої питної води і санітарних послуг.

Планується, відомий актор надаватиме підтримку реалізації цілей розвитку, виступаючи перед громадськістю, пресою, зірками шоу-бізнесу та спорту, а його популярність стане тією силою, яка змусить аудиторію прислухатися до його слів.

Заснована в 1965 році Програма розвитку ООН є найбільшим у світі багатостороннім джерелом допомоги в сфері сталого розвитку.

Джерело: belta.by


Інші новини розділу