Жителі Індонезії їдять пиріжки із … ґрунту Автор: Lesly · Опубліковано: 18.03.2010 13:26 · Розділ: Цікаві факти

Сьогодні вже нікого не здивуєш такими харчовими вподобаннями жителів різних країн як живі восьминоги, мурахи чи запечені павуки. А жителі Індонезії у винахідливості перевершили їх усіх. Так, у селі Тубан, що розташувалося в провінції Східна Ява, місцеве населення полюбляє ласувати пиріжками, виготовленими із ґрунту.

Жителі села називають такі пиріжки "ампо" і споживає їх з великою охотою. Треба сказати, що навіть в цьому нехитрому, на перший погляд, ділі велику роль відіграє майстерність приготування, адже, якщо пиріжки будуть несмачними, їх ніхто не купуватиме.

Місцеві жителі стверджують, що ці ласощі позбавляють від болю і сприяють народженню здорового потомства. Фото взято з сайту picasaweb.google.com
Місцеві жителі стверджують, що ці ласощі позбавляють від болю і сприяють народженню здорового потомства. Фото взято з сайту picasaweb.google.com

А визнана місцева умілиця розповідає, що для того, щоб "ампо" вийшли справді смачними, треба вранці набрати мулистої землі на рисовому полі, потім ретельно очистити від дрібних камінців та іншого непотребу, а вже тоді приступати до ліпки. Сформовані пиріжки випікаються в спеціальній печі протягом півгодини.

В готовому вигляді "ампо" набувають чорного кольору, але це не відлякує охочих підкріпитися. Крім того, тубанські жителі стверджують, що ці ласощі позбавляють від болю і сприяють народженню здорового потомства, а тому радять вагітним жінкам споживати побільше таких пиріжків.

Джерело: itar-tass.com


Інші новини розділу