Рекордсмени серед ягнят Автор: Andriy · Опубліковано: 18.03.2010 10:00 · Розділ: Цікаві факти

Фото взято з сайту vokrugsveta.ru
Фото взято з сайту vokrugsveta.ru

У Великій Британії, у графстві Сомерсет, народилося гігантське ягня, яке виросте у величезну вівцю. При народженні ягня було майже в два рази більше, ніж звичайні новонароджені побратими. Народжувалося воно протягом 15 хвилин, у той час як ягня звичайного розміру з'являється на світ за 2-3 хвилини. Зараз баранчик на ім'я Саллі (Sally) важить 10,5 кг, що в три рази перевищує вагу середнього ягняти. Коли Саллі виросте, вона, ймовірно, стане найбільшою вівцею у світі.

На сьогоднішній день цей випадок далеко не єдиний. Вівці дивували людей і в інших частинах світу.

У листопаді 2009 року в Австралії померла найстаріша в світі вівця, їй було 23 роки. Тварина могла б прожити ще кілька років, але не витримала виснажливої спеки: температура повітря на континенті перевищувала 30 градусів С.

Вівця на ім'я Лакі (Lucky) була занесена до книги рекордів Гіннеса в 2007 році і стала справжньою знаменитістю в містечку Лейк-Болак, що неподалік від Мельбурна. За своє життя Лакі народила 35 ягнят. До старості вона втратила всі зуби й захворіла артритом. Господарка, намагаючись врятувати вихованку від спеки: вкладала її в тіні дерев і під кондиціонер, але серце тварини не винесло навантаження. Лакі прожила вдвічі довше, ніж звичайна вівця. Делрой Вестгард вирішила поховати рекордсменку під її улюбленим нектариновим деревом.

А в 2008 році англійська дівчинка виходила вівцю, так що тепер вона живе з родиною в якості домашньої тварини і думає, що вона собака. Вівця на ім'я Тінкербелл (Tinkerbell) народилася маленькою і слабкою, так що власники хотіли відвести її до ветеринара, однак Скарлетт Вайз (Scarlett Wise), дочка господарів, відмовилася віддати ягня і забрала до себе додому. У нього були серйозні проблеми із зором і пошкодження головного мозку, проте завдяки ретельному догляду тварина поправилась і навіть почала ходити на прогулянки разом з хазяйськими собаками.

Джерело vokrugsveta.ru


Інші новини розділу