В ОАЕ діти будуть вчитися водити автомобілі з п’яти років Автор: Lesly · Опубліковано: 17.03.2010 17:53 · Розділ: Освіта

Через п’ять років в Абу-Дабі (ОАЕ) з’явиться "Дорожнє містечко", де діти віком від п’яти років зможуть опановувати мистецтво водіння автомобілів в умовах, максимально наближених до реальних доріг. Планується, що дитячий автодром розгорнеться на площі 50 тис. кв. м у передмісті столиці Об’єднаних Еміратів.

Мережу доріг платного "Дорожнього містечка" буде оснащено мостовими розв'язками, тунелями, а безхмарне небо над ним іноді ускладнюватиме учням завдання, посилаючи на територію автодрому штучні тумани та дощі, тобто будуть створені умови, максимально наближені до реальності. Використовуйте горящие туры в ОАЭ, у вас з'явиться можливість побачити це на свої очі.

ВДорожньому
ВДорожньому

За поведінкою на дорогах спостерігатимуть співробітники єдиного поліцейського центру, в обов’язки яких входитиме фіксування порушення правил дорожнього руху та інформування про це батьків юних автолюбителів. Крім того, батьки зможуть спостерігати за успіхами своїх нащадків та їх переміщенням по території всього містечка з допомогою спеціальних моніторів ресторану, який завбачливі архітектори планують звести на території автодрому.

Треба сказати, що діти 5-12 років будуть вчитися водити на акумуляторних автомобілях, що здатні розвивати швидкість до 15 км / год. Трохи старші учні відточуватимуть майстерність на автівках зі звичайними бензиновими двигунами зі швидкістю 20 км / год. А для підлітків-любителів швидкої їзди планується звести трек, схожий на трасу "Формули-1", де вони зможуть розвивати швидкість до 70 км / год.

Представники місцевих правоохоронних органів зазначають, що населення країни не може похвалитися високою культурою водіння автомобілів. Тому основними завданнями проекту є виховання дисциплінованих водіїв, що дасть можливість суттєво підвищити безпеку на дорогах.

Джерело: belta.by


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.